Wizyta przewodniczącego Piotra Dudy w Regionie Świętokrzyskim

dodano: 2013-04-12

Przewodniczący KK NSZZ "Solidarność" Piotr Duda przybędzie 16 kwietnia 2013r.do Regionu Świętokrzyskiego.

O godz. 10.00 w sali konferencyjnej Świętokrzyskiej „Solidarności” weźmie udział w ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród uczniom-zwycięzcom XI edycji Konkursu Wiedzy o NSZZ "Solidarność". Po tej uroczystości odbędzie się spotkanie z Zarządem Regionu.

Na godz. 13.00 przewidziane jest spotkanie w Hotelu „Promień” z pracownikami Bumar Amunicja SA w Skarżysku-Kamiennej i z miejskimi działaczami związkowymi. Przewodniczący Piotr Duda spotka się także w ostrowieckim Centrum Kształcenia Ustawicznego ze związkowcami Huty CELSA i działaczami „Solidarności” z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wizyta w tym mieście jest zaplanowana na godz. 16.15.

Pobyt przewodniczącego Piotra Dudy w Regionie jest odpowiedzią na zaproszenie wystosowane przez Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność".