Spotkanie opłatkowe Świętokrzyskiej "Solidarności"

dodano: 2015-01-07

„Solidarność” Świętokrzyska, tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia organizuje spotkanie opłatkowe. Tak było również i teraz. W piątek, 2 stycznia 2015r. w Hotelu DAL w Kielcach zebrali się przedstawiciele organizacji związkowych NSZZ "Solidarność" z całego Regionu a także pracodawcy z firm zatrudniających związkowców i przedstawiciele samorządów terytorialnych oraz kombatanci ze Związku Solidarności Polskich Kombatantów aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Spotkanie rozpoczęło się liturgią Słowa Bożego, którą poprowadził biskup kielecki Jan Piotrowski. Artystyczną oprawę zapewnił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów kieleckiej szkoły muzycznej.

Również w wielu Delegaturach i organizacjach związkowych „Solidarności” były organizowane spotkania opłatkowe.