• Obradował Zarząd Świętokrzyskiej Solidarności

dodano: 2010-08-10

Obrady Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność".

• Nowoczesna komunikacja - Efektywny Dialog!

dodano: 2010-07-28

„Nowoczesna komunikacja – efektywny dialog!” to najnowszy projekt realizowany od lipca br. przez Region Świętokrzyski NSZZ „Solidarność”. Celem projektu jest usprawnienie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej organizacji związkowej, oraz popularyzacja wśród pracowników przystępowania do organizacji pracowniczych na terenie województwa świętokrzyskiego.

• XXX-lecie NSZZ

dodano: 2010-07-16

W bieżącym roku przypada XXX rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych, których skutkiem było powstanie NSZZ "Solidarność".

• Monety serii POLSKI SIERPIEŃ 1980r.

dodano: 2010-07-14

Procedura nabycia monet emitowanych przez Narodowy Bank Polski z racji XXX-lecia „Solidarności” w serii zatytułowanej „Polski Sierpień 1980r.”.

• Prośba o pomoc dla powodzian

dodano: 2010-07-14

Komisja MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek zwraca się z prośbą do wszystkich Komisji Zakładowych i Międzyzakładowych działających w Regionie Świętokrzyskim, o pomoc finansową dla członków tej organizacji związkowej, których domy mieszkalne i gospodarstwa zostały zalane w trakcie powodzi.

• Solidarność składa hołd ofiarom prowokacji UB w Kielcach

dodano: 2010-07-03

Delegacja Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" złoży wiązankę kwiatów o godz. 12.00 w niedzielę, 4 lipca 2010r. w Kielcach przed tablicą upamiętniającą ofiary prowokacji UB w 1946r.

• Apel XVI Walnego Zebrania Delegatów Regionu Świętokrzyskiego NSZZ

dodano: 2010-06-30

My, delegaci XVI Walnego Zebrania Delegatów Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" stanowczo protestujemy przeciwko obraźliwym słowom wypowiadanym w niektórych mediach przez Wicemarszałka Sejmu RP Stefana Niesiołowskiego pod adresem działaczy związkowych.

• XVI WZD Świętokrzyskiej Solidarności

dodano: 2010-06-25

XVI Walne Zebranie Delegatów Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" będzie obradować 29 czerwca 2010r. w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

• Solidarność domaga się poprawy warunków pracy

dodano: 2010-06-23

Komisja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność"  w Man Star Trucks & Buses Sp. z o.o. w Starachowicach wystąpiła do Zarządu PKC Group Poland Sp. z o.o. z pisemnym żądaniem wprowadzenia podwyżek płacy zasadniczej dla pracowników tej spółki.

• Wyścig Kolarski

dodano: 2010-06-22

W piątek, 2 lipca br. w godzinach popołudniowych kolarze uczestniczący w 21. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków finiszować będą na ulicach Kielc.