Rodzinne spotkanie chemarowskiej „Solidarności”

dodano: 2017-10-09

Ponad sto osób bawiło się 6 października br. na BIESIADZIE CHEMAROWSKIEJ. „Solidarność” z kieleckiego Chemaru, której przewodzi Tadeusz Kozior, organizuje co roku integracyjne spotkania dla rodzin związkowców. Rodzinna atmosfera sprzyja i zabawie, i rozmowom na tematy nie tylko pracownicze. Podczas piątkowego spotkania było również uroczyste podziękowanie dla Tadeusza Borka za wieloletnią pracę i działalność związkową. W Biesiadzie uczestniczyli także przedstawiciele Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" z przewodniczącym Waldemarem Bartoszem. Nie zabrakło również prezesa zarządu ZUCHiAP Jerzego Cukierskiego i przedstawicieli Rady Nadzorczej - Zdzisławy Gątkiewicz i Witolda Borowca.

(ap)