NSZZ Solidarność Region Świętokrzyski



Newsletter

Piotr Duda po raz trzeci Przewodniczącym KK NSZZ Solidarność

Piotr Duda po raz trzeci Przewodniczącym KK NSZZ Solidarność

dodano: 2018-10-29

Piotra Dudę wybrali Delegaci XXIX Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ Solidarność na Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ Solidarność.

KZD wybrał także 56 członków Komisji Krajowej. Obok nich w skład KK wchodzą: przewodniczący Komisji Krajowej, wybrany w osobnym głosowaniu, Przewodniczący Zarządów Regionów, Przewodniczący Rad Krajowych Sekretariatów Branżowych, Przewodniczący Rady Krajowego Sekretariatu Emerytów i Rencistów. Komisja Krajowa jest władzą nadrzędną wobec zarządów regionów, rad sekretariatów i sekcji branżowych.

Poniżej publikujemy pełną listę członków KK.

 

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” kadencja 2018-2022

 

 

Lp

 

 

Imię i nazwisko

 

 

Region

 

1.                 

Adamczyk Grzegorz

Śląsko-Opolski

2.                 

Adamowicz Grzegorz

Elbląski

3.                 

Bartosz Waldemar

Świętokrzyski

4.                 

Biegun Andrzej

Podbeskidzie

5.                 

Biś Bogdan

Śląsko-Dąbrowski

6.                 

Bogusławski Zbigniew

Piotrkowski

7.                 

Bogusz Marek

Podbeskidzie

8.                 

Boiński Marek

Wielkopolska

9.                 

Braszkiewicz Artur

Śląsko-Dąbrowski

10.             

Brauer Bożena

Gdańsk

11.             

Broda Włodzimierz

Zagłębie Miedziow

12.             

Bujara Alfred

S. Banków, Handlu i Ubezp.

13.             

Burnat Andrzej

Płocki

14.             

Dębczyński Janusz

Toruńsko Włocławski

15.             

Domagała   Krzysztof

Dolny Śląsk

16.             

Dopierała Adam

Wielkopolska

17.             

Dośla Krzysztof

Gdański

18.             

Dubiński Waldemar

Mazowsze

19.             

Duda Piotr

Śląsko-Dąbrowski

20.             

Dziki Józef

Warmińsko-Mazurski

21.             

Formejster Eugeniusz

Podlaski

22.             

Gadzicki Zbigniew

Dolny Śląsk

23.             

Gałęzewski Roman

Gdański

24.             

Gawronek Sebastian

Bydgoski

25.             

Gliksman Adam

Małopolski

26.             

Głowacki Stanisław

Świętokrzyski

27.             

Goiński Jerzy

Śląsko-Dąbrowski

28.             

Gonet Cecylia

Śląsk Opolski

29.             

Grymel Henryk

Śląsko-Dąbrowski

30.             

Grzesik Jarosław

S.Górnictwa i Energetyki

31.             

Grzeszek Wojciech

Małopolski

32.             

Hutek Bogusław

Śląsko-Dąbrowski

33.             

Ilnicki Wojciech

Jeleniogórski

34.             

Iwanicki Grzegorz

Mazowsze

35.             

Jakim Roman

Rzeszowski

36.             

Jaworski Jerzy

Małopolska

37.             

Jurek Mieczysław

Pomorze Zachodnie

38.             

Jurgielewicz Bogusław

Dolny Śląsk

39.             

Kaczmarek Andrzej

Ziemia Sandomierska

40.             

Kimso Kazimierz

Dolny Śląsk

41.             

Kolorz Dominik

Śląsko-Dąbrowski

42.             

Kopeć Franciszek

Jeleniogórski

43.             

Kościk Andrzej

Gdański

44.             

Kowalski Wojciech

Warmińsko-Mazurski

45.             

Kozłowski Sławomir

Śląsko-Dąbrowski

46.             

Krasuski Wojciech

Świętokrzyski

47.             

Krenc Waldemar

Ziemia Łódzka

48.             

Kropiwnicki Andrzej

Mazowsze

49.             

Król Marian

Środkowo-Wschodni

50.             

Królikowski Wiesław

Koszaliński „Pobrzeże”

51.             

Kubiak Bogdan

Sekretariat Transportu

52.             

Kucharski Dariusz

S. Emerytów i Rencistów

53.             

Kuchta Andrzej

Środkowo-Wschodni

54.             

Kuszlewicz Zbigniew

S. Zas. Natur., Ochrony Środ. i Leśnictwa

55.             

Lach Adam

Małopolska

56.             

Lange Jarosław

Wielkopolska

57.             

Łącki Dariusz

Sekretariat Rolnictwa

58.             

Łusiewicz Piotr

Wielkopolska

59.             

Majchrowicz Tadeusz

Podkarpacie

60.             

Majchrzak Zbigniew

S. Bud. i Przem. Drzewnego

61.             

Maszkiewicz Zdzisław

Ziemia Radomska

62.             

Mądraszewski Dariusz

Pomorze Zachodnie

63.             

Mechliński Maciej

Mazowsze

64.             

Mechliński Radosław

Dolny Śląsk

65.             

Miara Mirosław

Sekr.Przemysłu Chemicznego

66.             

Miszczuk Barbara

Małopolski

67.             

Motowidełko Bogusław

Zielonogórski

68.             

Mozolewski Józef

Podlaski

69.             

Murzyn Wiesław

Sekr. Kultury i Środków Przek

70.             

Nakonieczny Henryk

Śląsko-Dąbrowski

71.             

Nowak Piotr

Śląsko-Dąbrowski

72.             

Nowakowski Zdzisław

Koniński

73.             

Nowicki Bogumił

Sekretariat Łączności

74.             

Ochman Maria

Sekr. Ochrony Zdrowia

75.             

Odyjas Edyta

Śląsko-Dąbrowski

76.             

Olbryś Piotr

Wielkopolska

77.             

Olszewski Bogdan

Gdańsk

78.             

Orłowski Bogdan

Zagłębie Miedziowe

79.             

Paczuski Dariusz

Mazowsze

80.             

Pasieczny Antoni

Środkowo-Wschodni

81.             

Piegutkowski Andrzej

Mazowsze

82.             

Pierzgalska Bożena

Zielonogórski

83.             

Piórek Mirosław

Gdański

84.             

Proksa Ryszard

Sekretariat Nauki i Oświaty

85.             

Rusakiewicz Waldemar

Gorzowski

86.             

Sikorski Zbigniew

S. Przemysłu Spożywczego

87.             

Smoła Jerzy

Małopolska

88.             

Sopata Waldemar

Śląsko-Dąbrowski

89.             

Staniszewski Michał

Ziemia Łódzka

90.             

Stec Wiesław

Środkowo-Wschodni

91.             

Strączyński Jacek

Częstochowski

92.             

Szarek Bogusław

Zagłębie Miedziowe

93.             

Szozda Bogdan

Sekretariat Metalowców

94.             

Szpunar Paweł

Rzeszów

95.             

Szukała Stanisław

Słupski

96.             

Szumlański Tadeusz

Małopolski

97.             

Ścieśko Piotr

Ziemia Łódzka

98.             

Walczak Leszek

Bydgoski

99.             

Wawrzyszko Szymon

Ziemia Przemyska

100.         

Wielgus Jerzy

Sekretariat Służb Publicznych

101.         

Wójcik Tomasz

Dolny Śląsk

102.         

Zieliński Krzysztof

Pomorze Zachodnie

103.         

Zydorek Ewa

Wielkopolska

104.         

Żurawski Jacek

Toruńsko-Włocławski

 

(info za: solidarnosc.org.pl)


Udostępnij

wstecz
 


Kapitał ludzki Unia Europejska

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego