NSZZ Solidarność Region Świętokrzyski



Newsletter

Członkowie Zarządu Regionu

KADENCJA IX
OBEJMUJACA LATA 2014-2018
 
Przewodniczący Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność"
 
Waldemar Bartosz
 
Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność"
 
 
1. Adamek Agata
2. Bogucki Krzysztof
3. Borkowski Krzysztof
4. Cieślak Grzegorz
5. Dąbrowa Wiesław
6. Dróżdż Joanna
7. Ferenc Marian
8. Głowacki Stanisław
9. Gójski Mieczysław
10. Grabowiec Krzysztof
11. Jaworek Andrzej
12. Koza Wiesław
13. Kozior Tadeusz
14. Krasuski Wojciech
15. Małecki Zbigniew
16. Michalski Jacek
17. Moskwa Tomasz
18. Mróz Marek
19. Nowak Bogusław
20. Obara Helena
21. Pasternak Kazimierz
22. Pawlik Andrzej
23. Pietrzykowski Grzegorz
24. Relikowski Tadeusz
25. Ryś Bogdan
26. Seweryn Jan
27. Siuda Zdzisław
28. Toczyłowski Krystyn
29. Tutaj Andrzej
30. Zalewski Stanisław Lech
 
 
Kułaga Robert - Uchwałą Zarządu Regionu przyjęta rezygnacja, czerwiec 2016r.
Latosiński Bogdan -mandat wygaszony 1.12.2015r. (został wybrany na posła RP)
Powałkiewicz Mariusz Uchwałą Zarządu Regionu przyjęta rezygnacja, 2015r.
 
 
Regionalna Komisja Rewizyjna
 
1.      Han Jacek
2.      Jaros Jarosław
3.      Jurkowska Alicja
4.      Kotyniewicz Marian
5.      Ożóg Waldemar
6.      Pawłowski Stanisław
7.      Rdzanek Paweł
8.      Sułko Maria
9.      Szczerba Andrzej
 
 
Delegaci na Krajowy Zjazd Delegatów
 
1. Bartosz Waldemar
2. Dróżdż Joanna
3. Gawłowski Jacek
4. Głowacki Stanisław
5. Gójski Mieczysław
6. Krasuski Wojciech
7. Latosiński Bogdan
8. Mróz Marek
9. Pasternak Kazimierz
 
 
 
VIII Kadencja - 2010-2014r.
 
Zarząd Regionu Świętokrzyskiego
NSZZ "Solidarność"
 
  1. Bartosz Waldemar – przewodniczący
  2. Borkowski Krzysztof
  3. Czeczot Andrzej
  4. Głowacki Stanisław
  5. Gójski Mieczysław
  6. Grabowiec Krzysztof
  7. Jaworek Andrzej
  8. Kosior Stanisława
  9. Kozior Tadeusz
  10. Krasuski Wojciech
  11. Kukulski Zbigniew
  12. Kułaga Robert
  13. Latosiński Bogdan
  14. Małecki Zbigniew
  15. Michalski Jacek
  16. Moskwa Tomasz
  17. Mróz Marek
  18. Obara Helena
  19. Pasternak Kazimierz
  20. Pawlik Andrzej
  21. Pietrzykowski Grzegorz
  22. Powałkiewicz Mariusz
  23. Rafalski Zbigniew
  24. Relikowski Tadeusz
  25. Ryś Bogdan
  26. Salus Zdzisław
  27. Seweryn Jan
  28. Sienkiewicz Jacek
  29. Siuda Zdzisław
  30. Toczyłowski Krystyn
  31. Zaborski Zbigniew
 
 
Regionalna Komisja Rewizyjna
NSZZ "Solidarność"
 
  1. Jurkowska Alicja - przewodnicząca
  2. Kotyniewicz Marian
  3. Krawiec Krystyna
  4. Lis Stanisław
  5. Ożóg Waldemar
  6. Pawłowski Stanisław
  7. Rdzanek Paweł
  8. Sułko Maria
  9. Szczerba Andrzej
 
 
 
 
VII Kadencja - 2006-2010r.
 
Zarząd Regionu Świętokrzyskiego
NSZZ "Solidarność"
 
1. Abramczyk Marian
2. Bartosz Waldemar - przewodniczący
3. Borkowsi Krzysztof
4. Czajkowski Marek
5. Czeczot Andrzej
6. Dróżdż Joanna
7. Gójski Mieczysław
8. Grabowiec Krzysztof
9. Jaworek Andrzej
10. Kozior Tadeusz
11. Kułaga Robert
12. Mróz Marek (od 27.06.2008r.)
13. Małecki Zbigniew
14. Michalski Jacek
15. Mikołajczak Andrzej
16. Moskwa Tomasz
17. Muszyński Janusz
18. Obara Helena
19. Pasternak Kazimierz
20. Pawlik Andrzej
21. Pietrzykowski Grzegorz
22. Poniewierka Marek
23. Powałkiewicz Mariusz
24. Rafalski Zbigniew
25. Ryś Bogdan
26. Salus Zdzisław
27. Seweryn Jan
28. Sienkiewicz Jacek
29. Siuda Zdzisław
30. Skrzypczak Małgorzata
31. Toczyłowski Krystyn
32. Zaborski Zbigniew
 
 
Regionalna Komisja Rewizyjna
NSZZ "Solidarność"
 
  1. Herman Włodzimierz
  2. Jaros Jarosław (od 27.06.2008r.)
  3. Jurkowska Alicja
  4. Katanowska Danuta
  5. Krawiec Krystyna
  6. Pawłowski Stanisław
  7. Sułko Maria - przewodnicząca
  8. Urban Małgorzata
 
 
 
 
VI Kadencja - 2002-2006r.
 
Zarząd Regionu Świętokrzyskiego
NSZZ "Solidarność"
 
1. Abramczyk Marian
2. Bartosz Waldemar - przewodniczący
3. Borkowski Krzysztof
4. Borowiec Witold
5. Ciok Ewa
6. Czajkowski Marek
7. Czeczot Andrzej
8. Czeremańska Wanda
9. Gójski Mieczysław
10. Grabowiec Krzysztof
11. Gruszka Zbigniew
12. Kozior Tadeusz
13. Krzesaj Grażyna
14. Kułaga Robert
15. Łaganowski Łukasz
16. Maciejczak Jadwiga
17. Malinowski Narcyz
18. Mikołajczak Andrzej
19. Moskwa Tomasz
20. Muszyński Janusz
21. Obara Helena
22. Ożóg Waldemar
23. Pasternak Kazimierz
24. Pawlik Andrzej
25. Pawłowski Stanisław
26. Rafalski Zbigniew
27. Ryś Bogdan
28. Sienkiewicz Jacek
29. Szczerba Andrzej
30. Toczyłowski Krystyn
31. Zaborski Zbigniew
 
 
Regionalna Komisja Rewizyjna
NSZZ "Solidarność"
 
  1. Grabowiec Rajmund
  2. Grudziński Tadeusz
  3. Jurkowska Alicja
  4. Katanowska Danuta
  5. Kozerawski Marek
  6. Oleksy Jerzy
  7. Rajchert Andrzej
  8. Sułko Maria – przewodnicząca
  9. Zalewski Stanisław
wstecz
 


Kapitał ludzki Unia Europejska

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego