NSZZ Solidarność Region Świętokrzyski



Newsletter

Struktury terytorialne

Miejscowość Szef Delegatury

Dyżury szefa Delegatury
Członkowie Zarządu Regionu Adres Delegatury, telefon, zebrania
Busko-Zdrój

Tomasz Moskwa

wtorek w godz. 14.00-16.00
piątek w godz. 11.00-16.00

Tomasz Moskwa

28-100 Busko-Zdrój
ul. Mała 2
tel. 602 613 457

Zebrania odbywają się w pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00

Jędrzejów

Krystyn Toczyłowski

poniedziałek w godz. 9.00-15.00

Waldemar Bartosz
Krystyn Toczyłowski

28-300 Jędrzejów Plac Kościuszki 19
tel. 041 386-15-75

Zebrania odbywają się w pierwszą środę miesiąca (po zebraniu Zarządu Regionu) o godz. 10.00 a w razie potrzeby częściej

Kielce

Mieczysław Gójski

wtorki w godz. 9.00-15.00

Mieczysław Gójski
Andrzej Jaworek
Tadeusz Kozior
Zbigniew Kukulski
Robert Kułaga
Bogdan Latosiński
Jacek Michalski
Kazimierz Pasternak
Andrzej Pawlik
Grzegorz Pietrzykowski
Zdzisław Siuda

25-502 Kielce
ul. Planty 16 A
tel. 041 34-477-03

Zebrania odbywają się w pierwszą środę miesiąca o godz. 10.00

Końskie

Helena Obara

środa w godz. 9.00-16.00

Helena Obara

26-200 Końskie
ul. Partyzantów 1
tel./fax 041 372-29-19

Zebrania odbywają się w pierwszą środę miesiąca (po zebraniu Zarządu Regionu) o godz. 10.00

Ostrowiec Świętokrzyski

Krzysztof Grabowiec

czwartek w godz. 7.00-13.00


Krzysztof Grabowiec
Zdzisław Salus

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Jana Pawła II 65 E
tel. 041 262 00 98

Zebrania odbywają się w ostatni piątek miesiąca o godz. 10.00

Pińczów

Mariusz Powałkiewicz

piątek w godz. 9.00-12.00

Mariusz Powałkiewicz

28-400 Pińczów
tel. 602 507 591

Zebrania odbywają się w pierwszy czwartek miesiąca (po zebraniu Zarządu Regionu)

Skarżysko-Kamienna

Bogdan Ryś

od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30


Krzysztof Borkowski
Stanisław Głowacki
Zbigniew Małecki
Bogdan Ryś
Zbigniew Zaborski

26-110 Skarżysko-Kamienna
ul. Sikorskiego 20/226
tel./fax 041 253-88-30

Zebrania odbywają się we wtorki po zebraniu Zarządu Regionu o godz. 17.00

Starachowice

Zbigniew Rafalski

wtorek w godz. 10.00-13.00

Marek Mróz
Zbigniew Rafalski
Jan Seweryn

27-200 Starachowice
ul. Radomska 29
tel. 041 274-60-34

Zebrania odbywają się w pierwsze piątki miesiąca o godz. 12.30

Staszów

Andrzej Czeczot

poniedziałek w godz. 11.15-16.00
piątek w godz. 15.15-17.00

Andrzej Czeczot
Stanisława Kosior

28-200 Staszów
tel. 015 864 80 00 w.215

Zebrania odbywają się w trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 12.00

Włoszczowa

Bogusław Nowak

poniedziałek w godz. 10.00-14.00

Bogusław Nowak

29-100 Włoszczowa
ul. Wiśniowa 2
Hala Sportowa, pok. 213
tel.041-39-43-065
tel. kom. 604 900 653

Zebrania odbywają się w pierwszy czwartek miesiąca

wstecz
 


Kapitał ludzki Unia Europejska

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego