NSZZ Solidarność Region Świętokrzyski



Newsletter

Tygodnik Solidarność Świętokrzyska nr 5 (1189) z dn. 1 lutego 2019r.

Podziękowania

Tradycyjnie do Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność” w Kielcach nadeszły najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Za pamięć i życzenia serdecznie wszystkim dziękujemy.
 
Za Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność”
Waldemar Bartosz
Przewodniczący
 
 
Życzenia nadesłali:
 
Metropolita Warszawski – Kazimierz Kardynał Nycz
Metropolita Lwowski - Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki
Metropolita Przemysko-Warszawski Kościoła Greckokatolickiego – Arcybiskup Eugeniusz Popowicz
Senior Archidiecezji Białostockiej - Arcybiskup Stanisław Szymecki
Biskup Kielecki Jan Piotrowski
Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz
Biskup Marian Florczyk
Biskup Edward M. Frankowski
Biskup Andrzej Kaleta
Opat Jędrzejowski Archiopactwa Cysterskiego – o. Edward Stradomski wraz ze Wspólnotą
Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach - Ksiądz Paweł Tambor
Ksiądz Jerzy Karbownik
Ksiądz Krzysztof Tkaczyk
Ksiądz Paweł Walczyński z rodziną
Zarząd Centrum Opatrzności Bożej – Piotr Gaweł, ks.Tadeusz Aleksandrowicz
 
Przewodnicząca Lietuvos Profesinės Sajungos „Solidarumas” – Kristina Krupavičienė (Litwa)
Dyrektor Gimnazjum im. L. Narbutta w Koleśnikach – Aleksandra Sankowska (Litwa)
 
Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" – Piotr Duda
Krajowa Sekcja Kobiet NSZZ „Solidarność” - Joanna Kruk
Przewodnicząca Krajowej Sekcji Osób Niepełnosprawnych NSZZ "Solidarność - Jadwiga Smulko
Przewodniczący Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność" – Jarosław Grzesik
Przewodniczący Krajowego Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ "Solidarność" – Mirosław Miara
Przewodniczący Krajowej Sekcji Przemysłu Zbrojeniowego NSZZ "Solidarność" – Stanisław Głowacki
Przewodniczący Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Cukierniczego, Młynarskiego i Piekarniczego NSZZ "Solidarność" - Dariusz Skorek
Rada Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ "Solidarność" – Zbigniew Sikorski
Biuro Eksperckie, Dialogu i Polityki Społecznej Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność”
 
 
Przewodnicząca Zarządu Regionu Śląska Opolskiego NSZZ "Solidarność" – Cecylia Gonet
Przewodniczący Zarządu Regionu Elbląg NSZZ "Solidarność" – Grzegorz Adamowicz
Przewodniczący Zarządu Regionu Jeleniogórskiego NSZZ "Solidarność" – Franciszek Kopeć
Przewodniczący Zarządu Regionu Konińskiego NSZZ "Solidarność" – Zdzisław Nowakowski
Przewodniczący Zarządu Regionu Koszalińskiego-Pobrzeże NSZZ "Solidarność" – Sławomir Majchrzak
Przewodniczący Zarządu Regionu Małopolskiego NSZZ "Solidarność" – Wojciech Grzeszek
Przewodniczący Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ "Solidarność" – Andrzej Kropiwnicki
Przewodniczący Zarządu Regionu Piotrkowskiego NSZZ "Solidarność" – Zbigniew Bogusławski
Przewodniczący Zarządu Regionu Płockiego NSZZ "Solidarność" – Andrzej Burnat
Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" – Tadeusz Majchrowicz
Przewodniczący Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ "Solidarność" – Józef Mozolewski
Przewodniczący Zarządu Regionu Pomorza Zachodniego NSZZ "Solidarność" - Mieczysław Jurek
Przewodniczący Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność" – Roman Jakim
Przewodniczący Zarządu Regionu Słupskiego NSZZ "Solidarność" – Stanisław Szukała
Przewodniczący Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" – Dominik Kolorz
Przewodniczący Zarządu Regionu Toruńsko-Włocławskiego NSZZ "Solidarność" – Tomasz Jeziorek
Przewodniczący Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ "Solidarność" – Józef Dziki
Przewodniczący Zarządu Regionu Wielkopolska Południowa NSZZ "Solidarność" – Bernard Niemiec
Przewodniczący Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ "Solidarność" – Bogdan Orłowski
Przewodniczący Zarządu Regionu Zielona Góra NSZZ "Solidarność" – Bogusław Motowidełko
Przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Łódzka NSZZ "Solidarność" – Waldemar Krenc
Przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Radomska NSZZ "Solidarność" – Zdzisław Maszkiewicz
Przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Sandomierska NSZZ "Solidarność" – Andrzej Kaczmarek
Zastępca Przewodniczącego Regionu Ziemia Radomska NSZZ "Solidarność" – Krzysztof Kośla
Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Płockiego NSZZ "Solidarność" – Stefan Boczek
Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Płockiego NSZZ "Solidarność" – Stanisław Szkopek
Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność" Bogumiła Stec-Świderska
 
Przewodniczący Delegatury ZRŚ NSZZ "Solidarność" w Jędrzejowie – Krystyn Toczyłowski
Przewodniczący Delegatury ZRŚ NSZZ "Solidarność" w Skarżysku-Kamiennej – Bogdan Ryś
Przewodniczący Delegatury ZRŚ NSZZ "Solidarność" w Starachowicach – Marian Ferenc
 
Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" wZakładzie Linii Kolejowych w Kielcach– Krzysztof Grzegolec, Helena Went, Jolanta Minkina, Dariusz Głuszek
Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Starachowicach – Paweł Rdzanek
Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek w Zawadzie - Joanna Dróżdż
Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” w MPK w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” w Narodowym Banku Polskim Oddział Okręgowy w Kielcach
Przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w PFHBiPM w Kielcach – Halina Kapuścińska
Przewodnicząca MOZ NSZZ "Solidarność" w Urzędzie Miejskim w Jędrzejowie – Teresa Gola
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w ŚKSM S.A. w Kielcach – Jacek Michalski
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Trzuskawicy SA Sitkówce – Andrzej Suwała
Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach – Kazimierz Kunisz
Przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność"  w Celsa „Huta Ostrowiec” – Wojciech Krasuski
Przewodniczący MOZ NSZZ "Solidarność" w Man Bus – Jan Seweryn
Przewodniczący MOZ NSZZ "Solidarność" w ZUChiAP „Chemar” SA Kielce – Tadeusz Kozior
Przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty Gmin Łopuszno i Słupia – Marek Zimny
Przewodniczący MOZ NSZZ „Solidarność” w Grupa Azoty KiZChS „Siarkopol” SA Grzybów – Stanisław Lech Zalewski
Przewodniczący Podzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność"w PGE Dystrybucja SA Oddział Skarżysko-Kamienna w Rejonie Energetycznym Busko-Zdrój - Dariusz Kumor
PrzewodniczącyZakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" w Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach– Jan Ryk
Rada Nadzorcza, Zarząd Spółki, Związek Zawodowy Pracowników Transportu Publicznego w Kielcach, MOZ NSZZ "Solidarność" oraz pracownicy MPK Sp. z o.o. w Kielcach
Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” w Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie - Wójcik Józef
Zastępca Przewodniczącego MOZ NSZZ "Solidarność" w Mesko – Waldemar Ożóg
Zastępca Przewodniczącego MOZ NSZZ "Solidarność" w RDLP w Radomiu – Andrzej Łętek
 
Poseł do Parlamentu Europejskiego - Beata Gosiewska
Poseł do Parlamentu Europejskiego – Jadwiga Wiśniewska
 
Poseł na Sejm RP – Bożena Borys-Szopa
Poseł na Sejm RP – Michał Cieślak
Poseł na Sejm RP – Artur Gierada
Poseł na Sejm RP – Andrzej Kryj
Poseł na Sejm RP – Marek Kwitek
Poseł na Sejm RP – Bogdan Latosiński
Poseł na Sejm RP – Krzysztof Lipiec
Poseł na Sejm RP – Jan Mosiński
Poseł na Sejm RP – Wojciech Skurkiewicz
Poseł na Sejm RP – Janusz Śniadek
 
Sekretarz Stanu w MRPiPS – Stanisław Szwed
Podsekretarz Stanu w MRPiPS – Marcin Zieleniecki
Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Energii – Tadeusz Skobel
Wojewoda Świętokrzyski – Agata Wojtyszek
Wicewojewoda Świętokrzyski – Bartłomiej Dorywalski
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Piotr Całbecki
Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Ryszard Bober
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Andrzej Bętkowski
Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Andrzej Pruś
Starosta Jędrzejowski – Paweł Faryna
Wicestarosta Jędrzejowski – Maria Barańska
Starosta Kielecki – Mirosław Gębski
Przewodniczący Rady Powiatu Kieleckiego – Jacek Kuzia
Prezydent Kielc – Bogdan Wenta
Przewodniczący Rady Miasta Kielce – Kamil Suchański
Burmistrz Miasta i Gminy Chmielnik –Paweł Wójcik
Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chmielniku – Anita Jabłońska
Burmistrz Miasta Jędrzejowa – Marcin Piszczek
Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka – Adam Bodzioch
Burmistrz Miasta i Gminy Staszów – Leszek Kopeć
Przewodniczący Rady Miejskiej w Staszowie – Ireneusz Kwiecjasz
Burmistrz Miasta i Gminy Włoszczowa – Grzegorz Dziubek
Przewodniczący Rady Miejskiej we Włoszczowie – Grzegorz Dudkiewicz
Wójt Gminy Słupia – Robert Wielgopolan
Przewodniczący Rady Gminy Słupia – Mirosław Wilk
 
Biały Kruk
Biuro „SYSTEM” Spółka Jawna – Właściciele i Pracownicy
Biuro Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Kielcach
BrunPol Serwis Suchedniów
Dyrekcja i Pracownicy Hotelu DAL w Kielcach
Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej – ks. Jacek Kopeć
Dyrekcja, Pracownicy, Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie
Dyrektor Archiwum Państwowego w Kielcach – Wiesława Rutkowska wraz z pracownikami
Dyrektor Delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Kielcach – Grzegorz Walendzik
Dyrektor Domu Polonii w Ostródzie - Małgorzata Czeczora
Dyrektor Domu Polonii w Pułtusku – Michał Kisiel wraz z Pracownikami
Dyrektor i Pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jędrzejowie
Dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Kultury w Kazimierzy Wielkiej – Czesław Kowalski wraz z pracownikami
Dyrektor Muzeum Historii Kielc – Jan Główka wraz z pracownikami
Dyrektor Oddziału Totalizatora Sportowego w Kielcach –Tomasz Zbróg
Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Kielcach – Radosław Słoniewski
Dyrektor PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych – Krzysztof Pióro
Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia – Małgorzata Kiebzak
Dyrektor Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach - Robert Drobniuch wraz z Zespołem
Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego – Michał Warszawski
Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich – Wojciech Przybylski
Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach – Maria Kowalczyk wraz z całą społecznością Szkoły
Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie
el Paso
Główny Inspektor Pracy – Wiesław Łyszczek
Grupa Azoty
Hotel Accademia w Ostrowcu Świętokrzyskim
Komendant Główny Związku Strzeleckiego Kielce im. J. Piłsudskiego - st. insp. ZS Jerzy Gruszczyński
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej – kpt. Marcin Oziębło
Komendant Regionu Straży Ochrony Kolei w Kielcach - Marek Bilnicki
Naczelnik Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach – Dorota Koczwańska-Kalita wraz z pracownikami
Nadleśniczy Nadleśnictwa Jędrzejów – Andrzej Kasica z pracownikami
Nadleśniczy Nadleśnictwa Kielce - Robert Płaski
Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk – Marek Miazga
Odlewnie Polskie SA – Zbigniew Ronduda, Ryszard Pisarski, Leszek Walczyk
Okręgowy Inspektor Pracy w Kielcach – Adam Derza
OS „Rodzina Polska i Europa” z Iwano-Frankiwska
PolRegio
PPUH Dekom Sp. z o.o. w Gdańsku – Arkadiusz Kosecki, Paweł Śliwski, Krzysztof Jabłoński
Prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu – Jarosław Szarek
Prezes Stowarzyszenia „Kielecka Rodzina Katyńska” – Anna Łakomiec
Prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” – Dariusz Piotr Bonisławski
Prezes Zarządu Chemar – Jerzy Cukierski
Prezes Zarządu CPP „Prema” – Robert Kułaga
Prezes Zarządu Elporem i Elpoautomatyka – Zdzisław Wojtycha
Prezes Zarządu Enea Połaniec SA - Lech Żak
Prezes Zarządu PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim SA – Stanisław Wodyński wraz z pracownikami
Prezes Zarządu Tysol sp. z o.o. – Michał Ossowski
Prezes Zarządu WARYŃSKI SA Grupa Holdingowa – Bogdan Borkowski
Prezes Zarządu ZEC Starachowice – Marcin Pocheć
Przewodniczący oraz pracownicy Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Kielcach
Roy Ben
Stary Browar
Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan - Marek Banasik, Małgorzata Suchodolska
Wiceprezes Zarządu WARYŃSKI SA Grupa Holdingowa – Jarosław Kozak
Zarząd oraz Pracownicy SKOK im. Z. Chmielewskiego w Lublinie
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych Oddziału Zakładu Gazowniczego w Kielcach – Tomasz Nowosielski
Zastępca Dyrektora Opieki Zdrowotnej w Końskich – Jerzy Grodzki
Zastępca Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego – Joanna Janiszewska-Bujała
Zastępca Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy – Renata Wicha
Zastępca Komendanta Regionu Straży Ochrony Kolei w Kielcach – Jacek Międak
 
Dyrektor Oddziału TVP SA w Kielcach – Przemysław Predygier z Zespołem pracowników i współpracowników
Dyrektor Programowy Radia eM Kielce – Piotr Michalec
Dyrektor Radia eM Kielce – ks. Leszek Skorupa
Radio Kielce
Redakcja „Gazety Jędrzejowskiej”
 
Grzegorz Banaś
Anna Błachucka
Andrzej Czeczot
prof. Juliusz Gardawski
prof. Alojzy Kowalkowski
Zofia Kusaj
Marian D. z Tarnobrzegu
Zygmunt Mazur
Michał z Agnieszką
Jacek Sienkiewicz
Maria Sułko
Józef Żukowski
 

Udostępnij

Pozostałe artykuły tego wydania:


wstecz
 


Kapitał ludzki Unia Europejska

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego