Zapraszamy na koncert na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, 29 sierpnia 2020r.

dodano: 2020-02-18

W tym roku przypada 40. rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”.
Zarówno władze krajowe naszego Związku jak też Świętokrzyski Region zorganizują różne wydarzenia upamiętniające dziedzictwo „Solidarności”.
Czołowym wydarzeniem będzie koncert na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, 29 sierpnia 2020r., którego organizatorem jest NSZZ "Solidarność" i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapraszamy wszystkich związkowców "Solidarności" wraz z rodzinami i sympatykami naszej organizacji do udziału w tym koncercie. Swoje uczestnictwo w wyjeździe do Warszawy na koncert należy zgłosić do przewodniczącego Delegatury Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność".

Przejazd na koncert funduje Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność".